Napsali o nás

Klecanský zpravodaj, duben 2018

Kondolence AkSen k úmrtí paní Vlasty Trnkové, obyvatelce Domu s pečovatelskou službou., na stránce 16.

Klub seniorů Řepy - Pohár jsme neměli a teď máme poháry dva

Klecanský zpravodaj, leden 2017

Krátkou reportáž o adventním odpoledni, které zorganizoval AkSen v Domě s pečovatelskou službou, najdete na sttraně 17.

Charita pro Sue Ryder

Poděkování Sue Ryder za věnování "nevhodných vánočních dárků", které AkSen zorganizoval.

Klub seniorů Řepy o AkSenHrách 2015

Takto o AkSenHrách, které se konaly dne 6. 9. 2015 ve venkovním sportovním areálu Gymnázia Nad Štolou napsal Klub seniorů Řepy:

Klecanský zpravodaj, červen 2015

Na stríánce 22 Klecanského zpravodaje červen/2015 je článek o návštěvě cyklistů z AkSen v Domě s pečovatelskou službou.

Klecanský zpravodaj, leden 2015

Na stránce 17 Klecanského zpravodaje leden/2015 je článek o vánočním odpoledni v Domě s pečovatelskou službou, které zorganizoval AkSen.

NÁDHERNÁ SPORTIÁDA S AKTÍVNÍMI SENIORY 50+, Klub seniorů Řepy

V sobotu 6. září po osmé hodině ranní, vyrazila z Řep na 1. ročník Sportiády, skupina šesti seniorů z KSŘ. Předem jsme věděli, že naši soupeři budou o hodně mladší než my. Podmínkou účasti pro seniorské závodníky, byl pro nás, velmi nízký věk +50 let.
Pořadatelé s AkSen - aktivní senior, z.s., je zapsaný spolek se sídlem v Praze, ale s působností pro celou ČR. Jeho cílovou skupinou jsou aktivní senioři 50+.  Je také klubem Sen Senu, jako náš KSŘ.

Klecanský zpravodaj, únor 2014

Dne 15. 12. jsme se sešli v zasedací místnosti. Přišly nás pohostit a obdarovat členky občanského sdružení AkSen – aktivní senior. Paní Alena Zagorová, Mária Mamajová a její dcera Emilia Wardrop přinesly dárky, které zakoupily z příspěvku členů organizace YPO (Young Presidents Organization). Překvapením byla fenka Brusinka s canisterapeutkou Barborou Chuecos, které slíbily pravidelné návštěvy DPS i v novém roce. Pan Petr Opava hrál a zpíval koledy a všichni se k němu s radostí přidali. Strávili jsme krásné odpoledne plné vzájemného poznání a porozumění.

Klecanský zpravodaj, červen 2014

O AkSen: Zpráva o charitativní akci AkSen v domě s pečovatelskou službou v Klecanech vyšla v Klecanském zpravodaji únor/2014 a červen/2014.

Klecanský zpravodaj, červen 2014