Jak začít ovládat své strachy a obavy

Znáte ve svém okolí někoho, kdo naplno nevyužívá svůj potenciál? Těchto lidí je mnoho. Obvykle si řekneme, že je ten člověk příliš líný na to, aby sám se sebou něco dělal. Seberozvoj ale není nic automatického. Mnoho z nás se nehne kupředu z jednoho prostého důvodu. Je jím strach.
V rutině všedního dne nás mnohé nepřekvapí. Ráno vstaneme ve stanovený čas. V práci uděláme, co máme, a jde nám to již pěkně od ruky, protože to tak děláme už dlouho. Než půjdeme domů, nakoupíme, doma uvaříme večeři, sedneme si k televizi a jdeme spát. Může to znít stereotypně, ba i nudně. Není divu, protože v takovémto dni nás, pokud se například náhodou nevybourá autobus, ve kterém cestujeme, obvykle příliš vzrušení ani nebezpečí nečeká.

Zbytek textu Evy Kaňákové najdete zde a další text od Evy zde. Články o strachu, odvaze, práci s únavou a syndromem vyhoření si můžete přečíst po rozkliknutí příloh ve formátu "pdf".
Koučka, facilitátorka a lektorka Eva Kaňáková se dlouhodobě zabývá tématem ODVAHY a STRACHU, vede blog, organizuje kurzy, píše knížky. Pokud tato témata řešíte nebo vás zajímají, nebojte se na ní obrátit, je členkou a sympatizantkou AkSenu.
Kontakt a všechny potřebné informace o Evě najdete na jejich webových stránkách zde.