POV ZVE - Sportovní setkání HVĚZDA 2019

Datum: 
7.9.2019, 13:00
Kde: 
Obora Hvězda, Praha 6

 ZVEME VÁS NA 37. HVĚZDU 
 
V sobotu 7. září 2019 se uskuteční 37. ročník Sportovního setkání (nejen) vozíčkářů – Hvězda 2019, Memoriál Zdenky Hanákové. Sportovní akce, nad níž převzal záštitu starosta MČ Praha 6 Ondřej Kolář, se letos bude konat opět na více než tradičním místě, tedy v Oboře Hvězda. 
Připravované závody: 
- slalom na mechanickém vozíku 
- slalom na elektrickém vozíku 
- slalom na mechanickém vozíku s doprovodem 
- jízda na mechanickém vozíku na 1000 metrů 
- běh na 1000 metrů 
- doplňkové závody na 300 metrů 
 
Závody jsou připraveny pro všechny věkové skupiny.Mezi doplňkovými disciplínami nebudou chybět oblíbená lukostřelba, minigolf, kroket, ruské kuželky, šipky, laserová střelnice, garden rondo, drakula. 
Hvězda 2019 bude slavnostně zahájena ve 13:00. Podrobný program bude k dispozici v srpnu na webových stránkách POV. Pro vítěze jednotlivých kategorií hlavních závodů jsou připraveny ceny, které předají zástupci MČ Praha 6 při závěrečném ceremoniálu v 17:30. Akci moderuje Jana Rychterová. 
Hvězda 2019 není jen sportovní akcí, je především příležitostí sejít se s přáteli z různých měst a vychutnat si atmosféru, kterou nabízí. Absolvovat závody tedy není podmínkou účasti a velice nás potěší, pokud se rozhodnete s námi jen tak strávit sobotní odpoledne. Startovné je 50,- Kč bez ohledu na počet závodů, na které se hlásíte, a vztahuje se i na doplňkové disciplíny. Pro každého přihlášeného závodníka je připraven malý dárek a občerstvení. Pro pražské účastníky s handicapem zajišťujeme dopravu zdarma. 
 
Na Hvězdu 2019 je třeba se přihlásit buď telefonicky, nebo zprávou na e-mail frankova@pov.cz, a to i v případě, že nepožadujete dopravu. HLASTE SE NEJPOZDĚJI DO 16. SRPNA. Budeme rádi, pokud na Hvězdu pozvete své známé a kamarády. V programu nezapomínáme ani na „choďáky“ a děti.